Ekspres Taşımacılık

İntelli Lojistik

Lorry (Kamyon) Ekspres Taşımacılık:

İntelli Lojistik olarak, hızlı ve güvenilir Ekspres Taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında Lorry (Kamyon) seçeneğimizle müşterilerimize çeşitli yük taşıma çözümleri sunuyoruz. Geniş araç filomuz ve deneyimli sürücülerimizle, kargo ve yüklerinizi hedef noktanıza hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Lorry taşımacılığımız, büyük hacimli yüklerin ve özel gereksinimlerin olduğu durumlarda etkili bir çözüm sunar.

Minivan Ekspres Taşımacılık:

Müşterilerimizin acil taşıma ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz Minivan Ekspres Taşımacılık hizmetimiz, küçük ve orta boyuttaki yüklerin hızlı bir şekilde taşınması için ideal bir seçenektir. Minivanlarımız, şehir içi ve şehirlerarası teslimat gereksinimlerinize hızlı ve esnek çözümler sunar. Kısa teslimat süreleriyle, müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmeye yardımcı oluyoruz.

Microvan Ekspres Taşımacılık:

Microvan Ekspres Taşımacılık hizmetimiz, küçük hacimli ancak acil taşınması gereken yükler için ideal bir seçenektir. Microvanlarımız, dar sokaklarda ve yoğun trafikte manevra kabiliyeti yüksek olan araçlardır. Bu sayede, müşterilerimizin hassas ve acil teslimat ihtiyaçlarına çözüm sunarken, zaman tasarrufu sağlamaktayız. Microvanlarımız, şehir içi dağıtım ve küçük ölçekli yüklerin hızlı bir şekilde taşınması için etkili bir lojistik çözüm sunar.

Deneyimli Ekip
Geniş Hizmet Ağı
33 Yıllık Tecrübe
Güvenilirlik
Deneyim ve Uzmanlık Geniş Hizmet Yelpazesi Güvenilirlik

İntelli Lojistik, yılların verdiği deneyimle lojistik sektöründe güçlü bir konuma sahiptir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için alanında uzmanlaşmış bir ekip ile çalışır.

İntelli Lojistik, kara, deniz ve hava taşımacılığı dahil olmak üzere geniş bir lojistik hizmet yelpazesi sunar. Müşterilerine tüm lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabilme avantajı sunar.

İntelli Lojistik, güvenilirlik ve zamanında teslimat konularında öncelikli bir yaklaşım benimser. Müşterilerine güvenilir lojistik çözümleri sunarak işlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkı sağlar.

Tecrübeli ve kendi alanlarında uzman olan personel yapısı ile güçlü filosu sayesinde uygun profesyonel hizmetler vermekteyiz.

İletişime Geçin

Altınşehir Mah. Uğur Mumcu Bulvarı Taşyakan Sitesi D Blok No:76D Kat:1 Daire1 Nilüfer/Bursa
+90 224 413 61 58
Bu web sitesi, en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.